قوانین و مقررات ثبت نام و شرکت در مسابقات :

1 شرکت برای عموم شهروندان آزاد میباشد .

2 شرکت در سایر بخش ها  (به جز اسباب بازی ) محدودیت سنی ندارد

3 در بخش ( اسباب بازی ) حد اکثر سن شرکت کنندگان 9 سال می باشد ( متولدین 1389 به بعد ).

4 خودروهای بنزینی و نیترو در بخش سرعت انجام می شود .

5 شرکت کنندگان بخش الکتریکی می‌توانند از ماشینهای کنترلی شخصی خودشان استفاده کرده و یا درصورت نداشتن ماشین از ماشینهای موجود در محل مسابقات استفاده کنند . لازم است شرکت کنندگان هنگام ثبت نام قسمت مربوطه را با دقت انتخاب نمایند .

6 علاقمندان می‌توانند همزمان در دو یا چند بخش ثبت نام و شرکت نمایند .

7 مسابقات در روزهای 11 لغایت 17 آبان ماه 1398 و در محل بوستان ترافیک ( ابریشم )منطقه 16 برگزار می‌شود . زمان دقیق حضور هر شرکت کننده از طرف دبیرخانه مسابقات با ارسال پیامک به ایشان اعلام خواهد شد .

8 در بخش الکتریکی  و ماشین های شارژی بزرگ ، مسابقات بصورت روزانه برگزار و نفرات برتر در پایان هر روز معرفی و جوایز خود را دریافت خواهند نمود .

9 نفرات برتر ( الکتریکی سرعت و کوهستان ) هر روز در روز پایانی در مسابقات نهایی شرکت خواهند داشت .

10 ثبت نام و پرداخت وجه شرکت در مسابقه به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات اعلامی از طرف دبیرخانه و کمیته داوران خواهد بود .

11 پرداخت هزینه شرکت در مسابقه صرفا بصورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام امکان پذیر می باشد . شرکت کنندگان پس از ثبت نام شماره پیگیری خود را یادداشت نموده و از رسید ثبت نام پرینت تهیه نمایند .

12 به همراه داشتن کارت ملی و رسید ثبت نام جهت حضور در مسابقه الزامی است .

13- هزینه پرداختی عودت داده نخواهد شد .

14 درصورت داشتن هرگونه سوال می توانید با دبیرخانه مسابقات به شماره 88271820 و یا باشماره 8-88366366 (داخلی 120) تماس حاصل فرمایید .تهیه شده در مدیریت فناوری اطلاعات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران - 1398